середа, 11 листопада 2009 р.

«Яблука любові» – збірка поезій Наталі Царук

Нещодавно побачила світ перша поетична книжка нашої краянки Наталії Царук – молодої поетеси, активної членкині Клубу творчої молоді, що діє при Заліщицькій центральній районній бібліотеці.

Наталія народилась у селі Голігради нашого району. Тут закінчила восьмирічку, а середню освіту здобула в Касперівцях.

Вірші вона пише зі школи. Друкувалася в журналі «Золота Пектораль», альманахах: «Курінь», «Подільська толока», «Перші ластівки», газетах: «Свобода», «Вільне життя», «Колос».

«Яблука любові» - перша книжка поетеси, яка вміє навіть у чотирьох рядках виповісти більше, аніж інші літератори на розлогих сторінках римованих текстів.

А що автор зворушливо щира і відверта, не лукавить перед Богом, світом і людьми, то не виникає сумніву, що вона і матиме багато відданих і прихильних читачів.

Передмову до цієї книжки написав Богдан Бастюк – поет і прозаїк, член Національної спілки письменників України, який щиро сприяв молодій поетесі у здійсненні задуму щодо її видання.

Книга Наталі Царук видана у 2009 році ТзОВ «Терно-граф». Кошти виділила Видавнича рада, що діє при Тернопільській обласній державній адміністрації і обласній раді. Належно оцінили творчі спроби нашої краянки письменники із обласної організації НСПУ.

То ж щиро дякуємо усім, хто підтримує молоді таланти активістів Клубу творчої молоді Заліщицької центральної районної бібліотеки.

Побажаймо нових творчих здобутків Наталі Царук!

Немає коментарів: