четвер, 1 червня 2017 р.


Брати Капранови  відвідали Заліщики


Нещодавно  у Заліщиках побували  відомі  українські письменники,  публіцисти і громадські діячі  – брати Капранови.
         У  читальній залі центральної районної бібліотеки  в той день зібралось багато шанувальників українського слова і творчості  сучасних письменників – активні  читачі,  інтелігенція міста, представники влади  і ЗМІ.
         Дмитро та Віталій Капранови презентували роман  «Забудь-річка» і розповіли про те, як  працювали над цим твором.
         Із захопленням  слухали ми розповіді  авторів про створення ними  інших книг. Поважні гості бібліотечної вітальні «Літературні зустрічі»  ознайомили заліщан також з  авторськими  виданнями: «Історія  незалежності України», «Кобзар 2000», «Я like Україну! Я люблю Україну», «Щоденник моєї   секретарки», «Веселих свят. Український рік».      
         У дружній  атмосфері  відбулось спілкування  з письменниками, які щедро дарували автографи,  фотографувались  з усіма  бажаючими  залишити    пам’ятні  світлини на згадку.Подячне слово  відомим українським   письменникам і  видавцям  виголосили – Роман Краснюк, перший заступник голови Заліщицької РДА і міський  голова Алла Квач,  культорганізатор районного будинку дитячої та юнацької творчості Іванна Струбіцька, директор ЦБС Ольга Тракало, які  вручили  їм пам’ятні сувеніри із краєвидами Заліщик та книги про історію міста.
         Історичну цінність і майстерно відтворену історію України у романі  «Забудь-річка»  відзначили  у своїх виступах   історик Михайло Сопилюк, автор книг про Заліщики, лікар  Пилип Глібов,  а підприємець Степан Навольський, голова  братства  ОУН-УПА і голова громадської ради  бібліотек району придбав і вручив  директору ЦБС О. Й. Тракало  книги братів Капранових семи найменувань.


Надовго  запам’ятається   ця зустріч у Заліщиках  із  відомими письменниками – братами Капрановими. Радіємо, що  відвідинами   нашого міста  і спілкуваннями із заліщанами  вони також залишились задоволені.


Немає коментарів: